Çok Okunanlar
Güncel
CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, akaryakıt fiyatlarındaki artış ve buna bağlı olarak ulaşım esnafının yaşadığı sorunların araştırılarak çözülebilmesi amacıyla TBMM Başkanlığı?na önerge sundu.
Ceyhan Belediyesi, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nde traktör yarışması düzenledi. Ceyhanlı 25 çiftçinin katıldığı yarışma renkli görüntülere sahne oldu.
Yazarımız Vedat KAHYALAR'dan mesaj var
Adana'dan eğitimci, yazar Vedat Kahyalar'la orman yangınlarını konuştuk.
AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 18-29 yaş arasındaki kadınların güçlenmesi, toplumsal ve ekonomik hayata aktif katılımlarını sağlamak amacıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliğinde 'Geleceğini Kuran Genç Kadınlar Projesi'nin hayata geçiri
TÜRK Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Türkiye genelinde olduğu gibi Adana'da da Ramazan Ayı dolayısıyla her yıl bir miktar düşen kan stoğunun bu yıl iyi düzeyde olduğunu belirterek, oruç tutan vatandaşlar için Kızılay kan bağış
Adana'nın Tufanbeyli ilçesi Belediye Başkanı Av. Remzi Ergü ile Kaymakam Abdulhamit Bayram yetim ve öksüz çocukları iftarda yalnız bırakmadı.
Adana'da yaşayan Ukraynalılar, Rusya'nın ülkelerine saldırısına tepki gösterdi.
Adana'nın Kozan ilçesinde askeri araç ile özel bir otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı.
Adana'da 3 aracın karıştığı trafik kazasında aynı aileden 1'i bebek 5 kişi yaralandı.
Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde üretimi desteklemek amacıyla çiftçilere 4 bin 500 kilogram bakliyat tohumu dağıtıldı.
Adana'nın İmamoğlu ilçesinde 11 kilogramlık dev tavşanlar görenleri şaşırtıyor.
Güncel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber