Çok Okunanlar
Güncel
Adana'nın Kozan ilçesinde bir öğretmen, sattığı ürünlerden elde ettiği gelirle görev yaptığı okulun dış cephesini boyattı.
Adana'da sivil trafik polislerince, gereksiz şekilde korna çaldığı belirlenen 91 toplu taşıma aracı sürücüsüne 13 bin 104 lira ceza kesildi.
Adana'nın Kozan ilçesinde Beyaz Ay Derneği, doğuştan bedensel engelli ve epilepsi hastası Cihat Uzun'un yıllardır hayalini kurduğu akülü sandalyesine kavuşturdu.
Mersin'in Gülnar ilçesinde konargöçer yaşam sürdüren Yörük ailenin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme'nin çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmasında 9'uncu güne girildi.
Adana'nın Kozan ilçesinde zeytin hasadıyla zeytinyağı fabrikalarında da yoğunluk yaşanmaya başladı.
Adana, Mersin ve Hatay'ın ilçelerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerle kutlandı.
Şüpheliler arasında daha önce Prof. Dr. Canan Karatay'ı da telefonla dolandırdığı belirtilen M.K.'nin de bulunduğu belirtildi.
Sabancı Gönüllülerinin hayata geçirdiği projenin bu yıl odağında ?Sorumlu Gençlik? var!
Adana'nın Kozan ilçesinde Gülüzar İmir adlı gelin düğünden kısa bir süre sonra korona virüse yakalanarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Ramazan İmir, eşinin hastalığı ağır geçirdiğini belirterek, herkesi aşı olmaya davet etti.
OSMANİYE Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Cevdetiye Beldesi'nde düzenlenen hasat etkinliği programında Vali Erdinç Yılmaz, yer fıstığı hasadı yaptı.
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, ilçenin kırsal mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelip, yapılan ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdi.
Adana'nın Kozan ilçesinde yaşayan yaklaşık 200 Roman dernek çatısı altında bir araya geldi Dernek binasının açılışında Romanlar, milletvekilleri ile birlikte oynayarak renkli görüntüler oluşturdu
Güncel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber