Çok Okunanlar
Güncel
Haber7 yazarı Mürsel Gündoğdu, bugünkü köşe yazınsında, koronavirüs salgınının gençleri etkilemediği yönündeki açıklamaların bilinçli olarak yapıldığını iddia etti.
Berberlerin sosyal medya ve telefon üzerinden 'evlerde tıraş yapılır' gibi paylaşım ve mesajlar attığını belirten Adana Berberler Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, "Evde tıraş etmek hastalığı yayabilir ve cezası 3 bin 150 TL'dir" dedi.
Adana Demirspor Kulübü, ihtiyaç sahibi ailelere temel gıda malzemelerinin bulunduğu 6 bin adet koli dağıtmaya başladı.
Adana’nın Kozan ilçesinde sürüler halinde gezen köpeklerin bir besicinin 11 oğlağını telef ettiği ileri sürüldü.
Adana'da ekim alanı ve rekoltesi artan patateste, bu yıl nisan ayı ortalarında başlayacak hasatla 230 bin ton ürün alınması bekleniyor.
Bankaların başlattığı borç erteleme ve yapılandırma uygulamasında ortaya çıkan faiz sürprizi büyük hayal kırıklığı oluştururken ertelemeden yararlanmak için bankayı arayan ve sokağa çıkma yasağı olduğunu belirten 65 yaş üstü bir vatandaşın şubeye çağrılma
Haber7 yazarı Taha Dağlı "Yeni dünya düzeninde Türkiye'nin rolüne dikkat çekti" adlı köşe yazısında, koronavirüs salgını bittikten sonra kurulması ön görülen yeni dünya düzenine dair ipuçlarını paylaştı.
İsrail'de yaşanan ilginç olay korku ve paniğe neden oldu. Ülkede, fiziksel travma belirtisi olmayan (yara, darbe vs) ölü yarasa sürüleri, bulundu.
Juventus'un koronavirüs testi pozitif çıkan 23 yaşındaki yıldızı Paulo Dybala yaşadığı süreci ve hissettiklerini anlattı.
Adana'nın Kozan ilçesinde yaşayan ve kronik rahatsızlıkları bulunan 62 yaşındaki Remzi Solmuşgül, sporunu evde yaparken akranlarına da "Evde Kal" çağrısında bulundu.
Koronavirüsün dünya genelinde yayılmasıyla maskelerin tanesi 5 liraya kadar çıkıp karaborsaya düşünce lösemi hastaları maske bulmakta zorlanmaya başladı.
Diyarbakır annelerinin dağa kaçırılan çocuklarına kavuşma ümidiyle HDP İl Başkanlığı binası önündeki evlat nöbeti devam ediyor.
Güncel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0745
Güneydoğu Haber