Çok Okunanlar
Güncel
Ankara merkezli 30 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, haklarında gözaltı kararı verilen 108 eski emniyet mensubundan 60'ı gözaltına alındı.
ABD’de 27 Kasım’da jürili duruşması başlayacak olan İran asıllı Türk Reza Zarrab’ın nerede olduğu konusundaki belirsizlik devam ediyor.
FETÖ'cü cuntacıların polis özel harekat tarafından teslim alınmasına ilişkin fotoğraflar ortaya çıktı.
Şırnak'ta saldırı hazırlığı yaptığı belirlenen 4 PKK'lı terörist, etkisiz hale getirildi.
Milyonları ağlatan Ayla filmine konu olan 91 yaşındaki Kore gazisi Süleyman Dilbirliği'den kötü haber geldi. Kore gazisinin yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi.
JMO Adana Şube Başkanı Dr. Mehmet Tatar, İran-Irak sınırında meydana gelen depremi değerlendirdi
Yurtiçi ve dışında yediği darbelerle büyük yara alan FET֒nün elebaşları, ABD’de yaptıkları toplantıda çöküşe çare aradı.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, üzerinde terör örgütünü simgeleyen, ibare, yazı, söz, flama ve arma bulunan PKK'lılara ait mezar taşlarının değiştirilmesini istedi.
Mersin’in Tarsus İçesi 82 Evler Mahallesi’nde, MİT ve Özel Harekât polislerinin gözetiminde 1 yıl süren gizemli kazı çalışmaları 3 Kasım’da ani bir kararla bitirildi.
Türkiye ile ilişkileri geliştirmek istediklerini belirten Çin’in İstanbul Başkonsolosu Qian Bo, Bank of China’nın İstanbul'da açacağı şube ile gövde gösterisi yapacağını belirtti
CAM filminin yasaklanmasının ardından kullanmaya devam edenlere 206 ile 427 arasında ceza kesileceğini duyan sürücüler, Adana'da sanayideki iş yerlerine koştu.
Türkiye genelinde ucuz et satışı yapan iki market zincirinden biri olan BİM'den konu ile ilgili bir açıklama geldi.
Güncel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0620
Güneydoğu Haber