Çok Okunanlar
Güncel
Adana'nın Kozan ilçesinde Gülüzar İmir adlı gelin düğünden kısa bir süre sonra korona virüse yakalanarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Ramazan İmir, eşinin hastalığı ağır geçirdiğini belirterek, herkesi aşı olmaya davet etti.
OSMANİYE Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Cevdetiye Beldesi'nde düzenlenen hasat etkinliği programında Vali Erdinç Yılmaz, yer fıstığı hasadı yaptı.
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, ilçenin kırsal mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya gelip, yapılan ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdi.
Adana'nın Kozan ilçesinde yaşayan yaklaşık 200 Roman dernek çatısı altında bir araya geldi Dernek binasının açılışında Romanlar, milletvekilleri ile birlikte oynayarak renkli görüntüler oluşturdu
Adana Valisi Süleyman Elban, toplumun tamamı için yıkıcı sonuçlar ortaya çıkaran bağımlılıkla el ele vererek başa çıkacaklarına inandıklarını söyleyerek, "Bağımlılığın geleceğimizi karartmasına asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.
ADANA'nın Kozan ilçesinde, 4 gün süren orman yangınında evleri zarar gören ve yangından etkilenen vatandaşlara Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca psikolojik destek veriliyor.
Türkiye'de 28 Temmuz'dan bu yana 38 ilde çıkan yangınların başladığı ilk andan itibaren seferberlik ilan eden Kızılay, merhamet elini bu kez yangın zedelere uzatıyor.
Antalya'da, üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu (21) vahşice öldüren Mustafa Murat Ayhan'ın (48) emlak ofisinin cam kapısı, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kırıldı.
Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri Kozan ve Aladağ'da yangından zarar gören vatandaşları biran olsun yalnız bırakmıyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, orman yangınlarıyla ilgili, "Ülke hepimizin, yanan orman varlıkları hepimizin içini acıtıyor.
2015-2017 yılları arasında Sakarya Valisi olarak görev yapan Hüseyin Avni Coş, İstanbul İstinye'deki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.
Adana'daki orman yangınında mahsur kaldıkları evde yanmaktan son anda kurtarılan yaşlı anne ve kızı dehşet anlarını anlattı
Güncel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber