Çok Okunanlar
Siyaset
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçe esnaf ve sanatkarlarını ziyaret etti, sorunlarını dinleyip, belediye çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Biz diyoruz ki yol haritamız nettir, Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır.
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen Osmaniye İl Başkanlığı 2'nci Olağan Kongresi'ne katıldı.
Adana'nın Feke ilçesinde, MHP'ye katılan 300 kişiye rozet takıldı.
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Yalova Belediyesi'nin çalışmalarını inceledi.
CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, Türkiye öyle bir duruma getirildi ki kimse kendini güvende hisetmiyor.
Adana Kozanlı üretici, CHP Adana Milletvekili Şevkin'e artan maliyetlerden yakınarak "Emeklerimizi ya bankaya ya yemciye ya veterinere veriyoruz. Ben iflas ettim, bitirdim. Bitirmeyen arkadaşlarımızı, azıcık da yan geliri olan arkadaşlarımız da yıkıl
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, 2023 seçiminin Türk milleti için hayati önem taşıdığını belirterek, "2023'ten önce 2024'ün hesabını yapan hiç kimse genel merkez
Adana'da iftar programına katılan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yemeğin ardından gençlerle bilgisayar oynadı daha sonra da halka tatlısı döküp vatandaşlara dağıttı.
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 1'inci Olağan Adana İl Kongresi'nde, "DEVA Partisi'nin rotası, Avrupa Birliği'ne (AB) tam üyelik kriterleridir" dedi.
Saadet Partisi Adana 6. Olağan İl Kongresi'nde il başkanlığına Ahmet Beyaz seçildi.
Siyaset Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber