Çok Okunanlar
Siyaset
AK Parti il kadrolarında değişim hedefi yüzde 65 olarak belirlense de 81 ilin yalnızca 25'inde il başkanı değişikliğine gidildi. 81 ilde yalnızca Kırşehir ve Edirne'de kadın il başkanları göreve geldi.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Adana 6. Olağan İl Kadın Kolları Kongresinde konuştu.
İYİ Parti'nin Olağan Kongresi'nden sonra partide başlayan küskünler hareketi İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın ihracı, Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un istifasıyla sonuçlandı.
Partisinin 7'nci olağan Isparta kongresine katılan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "CHP yönetiminden birisi dün bir açıklama yaptı.
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya “FET֒cü” diyen Ümit Özdağ’ın partiden ihracına tepki gösterip istifa eden İsmail Koncuk’u başka vekillerin takip edeceği belirtiliyor. Kapalı kapılar ardında anayasa taslağı hazırlanmasından rahatsız olan ba
İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, partisinden istifa ettiğini açıklayarak, "Bugünden itibaren İYİ Parti ile milletvekili olarak ve üye olarak bir bağlantım kalmamıştır.
Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un istifası ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın ihracıyla, İYİ Parti'nin milletvekili sayısı 36'ya düştü.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un istifası ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın ihraç edilmesi hakkında ilk kez konuştu. Milletvekili sayısının 36'ya düştüğünü belirten Akşener, "Bütün bunların her birine elbette
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, teşkilat bünyesinde toplumun tümüne hitap edebilecek 20 çalışma komisyonu kurdu.
AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili ve yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Spor Müdürü Muzaffer Cıntımar ile İl Jandarma Komutanı Albay Taşkın Keleş'i makamında ziyaret etti.
Gelecek Partisi'nin İzmir'deki 6 ilçe başkanı görevi bıraktı. Gelecek Partisi'nin Torbalı, Karabağlar, Menderes, Karaburun, Seferihisar ve Konak ilçe başkanları sert tepki gösterip görevlerinden istifa etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Kongresi'ne 2 listeyle girilen seçimde Avcı yeniden seçildi.
Siyaset Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber