Çok Okunanlar
Türkiye
Aydın\'ın Kuşadası ilçesinde, merkezi sistemle ezan okunan çeşitli camilerin minarelerinden müzik yayını yapılması, ilçe sakinlerini şaşırttı.
Denizli\'de cezaevine giren Mükerrem Güleç isimli kadın Çalışma ve İş Kurumu\'nun hapishanelerde verdiği “girişimcilik” konferanslarında aldığı bilgilerle tahliye olur olmaz Girişimcilik Eğitim Sertifikasını alıp kendisine ait organik solucan gübresi tesi
TÜİK beklentisine göre Türkiye nüfusu, 2040 yılında 100 milyonu geçmesi bekleniyor.
Zeytin Dalı Harekatı’nın başlamasının ardından Kürt halkını bir çok kez sokağa dökmek için Kandil’den gelen talimatlar boşa çıktı. Bölücü terör örgütünün sosyal medya üzerinden eylem çağrıları da etkisiz kaldı.
İZDİM\'in faaliyetlerine finans sağlayan aralarında KHK ile kapatılan Fatih Koleji ile İzmir Üniversitesi\'nin sahibi işadamı İsmail Selim Doğanata\'nın da bulunduğu 5 kişi gözaltına alındı.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Suriye’nin Afrin kentindeki terör örgütleri hedeflerine yönelik 20 Ocak’ta başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı’nda 31. gün geride kaldı.
Sakarya\'nın Adapazarı ilçesinde kendilerine polis süsü vererek yol kapatan ve araçlarda arama yapan 5 kişi suçüstü yakalandı. Şüphelilerden ikisi tutuklandı.
30 büyükşehrin dışında kalan 51 ilin, büyükşehir kapsamına alınmasını içeren çalışmalar son aşamaya geldi. 51 il için büyük bir öneme sahip olan yeni düzenlemede kritik değişikliler yer alacak.
Hatay\'ın Hassa ilçesindeki sınır birlikleri, Suriye Devlet Televizyonunun rejim yanlısı güçlerin Afrin\'e gireceğini duyurmasının ardından, ezan sesleriyle birlikte Raco bölgesini bombardımana tuttu.
Van’da sokak eylemlerine hazırlanan PKK’nın planı çöktü. Örgütün, sokağa süreceği militanlara dağıtılmak üzere gönderdiği 50 bin TL’ye el koyuldu. Operasyonda 18 PKK’lı hain yakalandı.
Akdeniz’e açılacak terör koridoru planında ABD’nin, Fırat Kalkanı sonrası değişikliğe gittiğini belirten askeri bir kaynak, “O hat Lazkiye’den değil, İskenderun’dan geçecekti\" dedi.
Ankara merkezli olarak 27 ilde az önce FETÖ operasyonu başlatıldı. Operasyon çerçevesinde 40 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.
Türkiye Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0390
Güneydoğu Haber