Çok Okunanlar
Türkiye
Sağlık Bakanlığının açıkladığı haftalık her 100 bin kişideki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı verilerine göre, Karadeniz Bölgesi'ndeki iller en yüksek oranlara, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki iller ise en az vaka sayılarına sa
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden İstanbul'a yeni bir kar yağışı haberi geldi. Yapılan tahminlere göre İstanbul'da hava sıcaklıkları önümüzdeki perşembe gecesinden itibaren 15 dereceye yakın düşecek.
AK Parti Grup Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, restoran ve kafelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Gelir kaybı yaşayan lokanta ve kafe gibi işletmelere destek ödemesi yapacağız" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de sosyal atama töreninde konuştu. Erdoğan, "Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde aşı sıkıntısı var, biz ise şu anda aşı konusunda attığımız adımlarla, yaptığımız ödemeyle aşılarımızı aldırmaya başladık ve ilk etapta 50 milyon d
İçişleri Bakanlığı genelgesine göre evlerde toplanıp yılbaşı kutlaması yapmak da yasak. Ancak otellerin yılbaşı eğlencesi düzenlemesi serbest bırakıldı. Hatta oteller şimdiden rezervasyonlarını bile doldurdu.
Hürriyet Gazetesi yazarı Hande Fırat bugünkü köşe yazısında Bilim Kurulu üyesi Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz ile yaptığı telefon görüşmesini aktardı ve Bilim Kurulu’nun gündemindeki seçenekleri tek tek sıraladı...
Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde;
Sağlık Bakanlığı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, koronavriüs salgınına karşı yılbaşında hareketliliği azaltmak için perşembe gününe denk gelen 31 Aralık'tan itibaren hafta sonu ile birlikte 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sö
Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, AP'de Türkiye ve KKTC hakkında kabul edilen tavsiye kararını tümüyle reddediyoruz' ifadeleri yer aldı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "Türkiye'nin ilk milli hava-hava füzesi GÖKTUĞ'da uçak üzeri testlere, ilk milli deniz füzemiz ATMACA'da seri üretim sürecine başlanmıştır.
Türk gemisinin AB’nin İrini Operasyonu kapsamında hukuk dışı şekilde aranmasının ardından Türkiye'nin Erken İhbar Uçağı'nın Doğu Akdeniz'deki faaliyetleri ve askeri kargo uçaklarının Vatiyye Üssü'ne ikmal hareketliliği dikkat çekti.
Alman Bakan'a cevabı mevkidaşı Hulusi Akar verdi
Türkiye Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber