Çok Okunanlar
Türkiye
Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) üretimine başlayacağı, C-SUV modelinin ön gösterim versiyonunu tanıttı.
YSK Başkanı Sadi Güven, seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada, Ekrem İmamoğlu'nun yüzde 54.21, Binali Yıldırım'ın ise yüzde 44.99 oy aldığını duyurdu.
TSK'ya ait bir F-4 uçağında bugün Erhaç/Malatya üssüne inişi sırasında iniş takımında arıza meydana geldi. Uçakta hasar oluştuğu ve 2 pilotun atlayarak kurtulduğu öğrenildi.
Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı, Avrupa Birliği'nin (AB) bugüm yayımladığı 'Türkiye İlerleme Raporu'ndaki ifadelere sert tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Irak'a düzenlenen 'Pençe operasyonu' ile ilgili mesaj paylaştı.
Yüksek Seçim Kurulu'ndan ( YSK) bu pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde oy kullanacak ola seçmenlere yönelik yeni bir bilgilendirme geldi.
Yunanistan Hava Kuvvetleri liderliğinde düzenlenen Iniachos-2019 tatbikatı için İtalyan Hava Kuvvetleri'ne ait F-35A, Girit Adası'nda bulunan Andravidav Hava Üssüne iniş gerçekleştirdi. 1 Nisan günü başlayıp 12 Nisan'da bitecek olan tatbikata İtalya, İsra
Dün Çekmeköy'de düşen helikopterde şehit olan 4 asker için bugün askeri tören düzenlendi. Askerlerin yakınları büyük üzüntü yaşadı.
Türkiye'nin en büyük kuvars bazlı tasarımlanmış taş üreticisi Belenco'nun yüzde 72.5'i, 112 milyon dolar karşılığında Güney Kore merkezli Lotte Grubu'na satıldı. Satın almayla Güney Koreli şirketin dünyanın en büyük 5 üreticisinden biri olacağı belirtildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile yaptığı görüşmenin ayrıntılarını anlatarak, "Sayın Trump ile yaptığımız görüşmede tarihi öneme sahip bir anlayış birliğine vardığımıza inanıyorum." dedi.
ABD’nin Suriye’den asker çekme kararı üzerine Fırat’ın doğusuna yönelik operasyonu bekleten Türkiye, batıdaki Münbiç için düğmeye bastı.
Türkiye'nin tek seferdeki en büyük savunma sanayisi ihracatının gerçekleştirilmesini sağlayan Atak helikopteri, bu başarıya Filipinler'i eklemeye hazırlanıyor.
Türkiye Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0534
Güneydoğu Haber