Çok Okunanlar
Sağlık
Adana'da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden bir kadın yanlış ameliyat edildiğini, rahminin alındığını, 3 kez bağırsaktan ameliyat olduğunu, karnında gazlı bez unutulduğunu ileri sürdü
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nejat Narlı, Çukurova kentlerinde bazı ailelerin yeni doğan bebekleri doğar doğmaz tuzladığını, bu yüzden birçok bebeğin sıvı kaybından beyin kanaması geçirip öldüğünü söyl
14 yıllık evli olan ve vajinusmus hastalığı nedeniyle hiç cinsel ilişkiye giremeyen 34 yaşındaki Ö.A., gördüğü tedavi sonucu normal yaşamına döndü.
Genetik hastalık aileyi tek tek öldürüyor
Yıllarca çeşitli yöntemler deneyen ve bir türlü zayıflayamayan Serpil Arık, tüp mide ameliyatından sonra, 6 ayda 123 kilodan 83 kiloya düşmeyi başardı.
Beslenme ve diyet uzmanları et ve balık tüketemeyenlere alternetif mucize bir besin açıkladılar.
Diyetisyen Çiğdem Koçak, Çukurova yöresine özel şalgam suyunun insan sağlığına onlarca faydası olduğunu belirterek...
Adana'nın Pozantı ilçesinde muayene ettiği atın çenesine çifte atması sonucu yaralanan veteriner hekim hayatını kaybetti.
Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü, birçok insanın şikayeti olan şişkinlik konusunda uyarılarda bulundu...
Özellikle 15-19 yaş arası gençlerde artış gösteren HIV vürüsüyle ilgli itirafta bulunan lise öğrencisi K.A. "Sosyal medyadan partner bulmak çok kolay." dedi.
Ülke genelinde aşırı sıcakların başlamasıyla birlikte pek çok gıda ürününde tehlike çanları çalmaya başladı.
Starbucks ve Cafe Nero gibi dünyaca ünlü kahve zincirlerinde insan sağlığı için tehlikeli özellik taşıyan koliform bakteriye rastlandı.
Sağlık Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0164
Güneydoğu Haber