Çok Okunanlar
Kadın - Aile
Adana'nın merkez Sarıçam ilçesinde, evlerinde tartıştığı kocasını bıçakla yaraladığı iddia edilen kadın gözaltına alındı.
Adana'nın Aladağ ilçesinde 3 gün önce kaybolan kadın, arama kurtarma ekipleri tarafından ormanlık alanda bulundu.
Adana'da velayeti kendisine verilen 1.5 yaşındaki oğlunu alamayan anne icra yoluyla çocuğunu almaya gelince babaanne çocuğu kaçırdı.
Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde yaşayan Altan ailesi, yıllarca çalıştıkları şehir hayatına veda ederek atalarından kalan topraklara dönüş yaptılar.
Gelen son dakika haberlerine göre ADANA'da, dini nikahlı eşi tarafından 21 yıl önce kendisine babalık davası açılan, ancak DNA testi için örnek verme sırasında beklerken pencereden atlayıp kaçan Orhan A. (60), yıllar sonra bu defa oğlu tarafından açılan d
Adana'da kocasından şiddet gördüğü için ailesinin yanına dönen Gülsüm A. isimli genç kadın, baba ocağında da gün yüzü göremedi. Babası tarafından defalarca kocasına dönmesi için tehditler alan talihsiz kadın, yine öz babası tarafından bıçaklandı.
ADANA'da sağlık sorunları nedeniyle çocuk sahibi olamayan Ayça (41) ve Atakan Çatal (42) çiftinin, evlat edinip 'Mustafa Kemal' adını verdiği 3 yaşındaki Umut'un velayeti, çiftin koruyucu aile statüsünde olması ve evlat edinmek için yasal sürenin tamamlan
ADANA'da Çilem Ülkerler (42), 18 yıllık eşi Ö.T.'den (45) boşanmasını, oturduğu sitenin bahçesinde davul zurna çaldırarak kutladı.
ADANA'nın Sarıçam Belediyesi İYİ Parti Meclis üyesi Ali Aksoy, boşandığı Zeynep Aksoy'a, aynı gün otomobille eve bıraktığı sırada 'Neden boşandık, devam edelim dedi. Ali Aksoy, bu teklife olumsuz yanıt veren eski eşini bacağından bıçakladı. Yaralı kadını
SURİYE'deki iç savaştan 6 yıl önce kaçıp Adana'ya geldikten sonra meme kanserine yakalanan Zekiye İbiş (34), sabun yaparak kazandığı parayla hem tedavi oluyor hem de tüp bebek tedavisi için para biriktiriyor.
Adana'da çadırda yaşayan tarım işçisi aileye kaçak su kullandıkları gerekçesiyle 4 bin 80 lira su borcu, 3 bin 52 lira da avukat vekalet ücreti gönderildi. Aile, suyu kendilerinden önce çadırda kalan ailenin kullandığını belirterek, "Suyu mecburen bi
Adana'da hemşire eşini 'Sen toprağa, ben cezaevine gireceğim' diyerekten 7 yerinden bıçaklayan adama 5 yıl 15 ay hapis cezası verildi.
Kadın - Aile Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber