Çok Okunanlar
Kadın - Aile
Adana'nın Kozan ilçesinde Fatma Mumcu, felç geçiren 30 yıllık eşine bebek gibi bakıyor.
Adana'da annesinin dostu tarafından taciz edildiğini, sosyal medyadan tanıştığı bir şahıs tarafından ise tecavüze uğradığını söyleyen 15 yaşındaki H.Ö. annesini inandıramayınca halasına sığındı.
Adana'da erkek torunu A.K.A.'ya (5) nitelikli cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan ve bir önceki duruşmada serbest kalan mimar A.A. (69), hakim karşısına çıktı.
ADANA'da Necla Çatalkafa (58), 3 yıldır baktığı kızı Nurseren Kurtuluş'un (30), şu an hırsızlık suçundan cezaevinde olan damadı V.K'nin astım ilacı diye uyuşturucu verdiği için yatalak kaldığını söyledi. Kızının süt ve mama ile beslenebildiğini belirten Ç
Adana'da eşi hayatını kaybeden, kızlarından biri evlenen, diğeri de üniversite eğitimi için şehir dışına giden Nuran Yüksel, koruyucu ailesi olduğu 3 kız kardeşle annelik duygusunu adeta yeniden tatmanın mutluluğunu yaşıyor.
ADANA'da, Volkan K., kahvaltı hazırlamadığını öne sürdüğü dini nikahlı eşi Gül G.'yi (21), dövüp, burnundan bıçakladı. Yaralanan Gül G. hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan Volkan K., tutuklandı.
Eşinin kapattığı dükkanı hamsili pilav yaparak açtı
Kozan'da daha önceden Hatay'da kadına taciz ve tehditten birçok dosyası olan bir kişi, kasiyer kadını silahla vurarak öldürdü.
Adana'da evlenmek vaadiyle kaçırılan 14 yaşındaki kız çocuğu jandarma tarafından yapılan araştırmalar neticesinde kurtarıldı.
Adana'nın Ceyhan ilçesinde bir kadın, boşanma aşamasındaki eşi tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.
4 yaşındaki çocuk, trafik polisi tarafından ailesine kavuşturulurken, anne gözyaşlarına boğuldu.
Sevgilisi tarafından evinin balkonundan sarkıtılan kadının özel harekat tarafından kurtarıldığı görüntüleri ortaya çıktı.
Kadın - Aile Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.1558
Güneydoğu Haber