Çok Okunanlar
Adana Özel
Adana'nın Kozan ilçesinde at yetiştiriciliği yapan Yavuz Atakan, servet değerindeki atlara gözü gibi bakıyor.
Adana'nın Karataş ilçesinde, denizde yasa dışı su ürünleri avcılığı yaptığı belirlenen kişiye 545 lira ceza uygulandı.
Adana'nın Pozantı ilçesinde "Türk semenderi" olarak bilinen ve nesli tehdit altında olan "sarı benekli semender" görüldü.
Tutuklanan Ali Kurttepe (21) hakkında 'devletin birliği ve ülke bütünlüğünü bozmak' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 'terör örgütü faaliyeti çerçevesinde kasten orman yakma' suçundan da müebbet hapis istendi.
Adana Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 2. Jig Turnuvası'nda tutulan balıklar açık arttırmayla satıldı. Elde edilen gelir LÖSEV'e bağışlandı.
Adana'da bir kebapçı, iş yerinin önüne diktiği mandalina ağacındaki meyveleri vatandaşların kopartmaması için her gün 'Göz hakkınızı kasadan alabilirsiniz' yazılı 1 kasa mandalinayı ağacın önüne koyarak dağıtıyor.
Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Kasım ayı meclisinin yedinci oturumunda Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ile Başkan Zeydan Karalar arasında sert tartışmalar yaşandı.
Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde Arslan Işık, kendi çabasıyla öğrendiği zanaatı 35 yıldır sürdürerek tahta kaşık yapıyor.
Adana'da kendisine şiddet uygulayıp fuhşa sürüklediğini iddia ettiği kocasını tabancayla vurarak öldüren Çilem Doğan'a yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandı
Adana'da dün akşam başlayan sağanak, gece boyunca devam etti.
Adana'nın Karaisalı ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tarihi Varda Köprüsü'nde Cumhuriyet Koşusu yapıldı.
ADANA'nın Aladağ ilçesinde çıkan orman yangınına müdahale ediliyor.
Adana Özel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber