Çok Okunanlar
Adana Özel
Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, Adana'nın tesbih üretiminde ülkenin lider kenti olduğunu belirtti.
Adana'da trafikte sıkça yaşanan kavgalar nedeniyle otobüs şoförleri için 'İletişim teknikleri, öfke kontrolü ve stres yönetimi' eğitimi düzenlendi.
Türkiye'nin ilk erkenci pamuğunun çıktığı Adana'da hasat başladı. 182 bin dönüm alanda ekilen pamuktan yaklaşık 100 bin ton rekolte bekleniyor.
Adana'da 11 yıl önce Tarım ve Orman Bakanlığından aldığı destekle çiftlik kuran girişimci Ali Acembekiroğlu, süt üretimi ve gebe düve yetiştirme merkeziyle hayvancılık sektörüne katkı sağlıyor.
YÜREĞİR Belediyesi, her yıl Eylül ayında kutlanan 'Dünya Temizlik Günü' dolayısıyla Adana Şehir Hastanesi ve Türk Kızılay'ı Yüreğir Şubesi ile birlikte çöp toplama etkinliği düzenledi.
Adana'nın Kozan ilçesindeki Anavarza Antik Kenti'nde yapılan kazılar sırasında hazine bulundu. Keşifle birlikte bölge halkı da büyük heyecan yaşadı.
18 yaşındaki Yasemin Şenses bir hafta önce evinden çıktıktan sonra bir daha dönmedi. Ailesi eve dönmeyen kızlarının bulunması için polise başvuru yaptı.
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, görevinden istifa ettiğini açıkladı
Adana'nın İmamoğlu ilçesinde çıkan orman yangını, ekiplerin yaklaşık 3 saat süren çalışması sonucu söndürüldü.
Kebabıyla ünlü Adana, e-ticarette de lider illerin başında geliyor. Verilere göre Adana hem 2022 hem de 2023'ün ilk 6 ayında en çok e-ticaret yapan iller arasında yer aldı.
Kebabın başkenti Adana'da Haziran ayı itibarıyla artan gurbetçi nüfusuyla birlikte kırmızı et tüketimi de artmaya başladı. Kış ve ilkbahar aylarında günlük ortalama 10-15 ton arasında et tüketilen kentte Haziran ayının 15'inden sonra et tüketimi günlük en
Adana'nın Kozan ilçesinde Turgutlu Mahallesi'nde ormanlık alanda çıkan yangın, 2 saatlik müdahale sonucunda kontrol altına alındı. Yangının 5 ayrı noktadan çıktığı belirlendi.
Adana Özel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber