Çok Okunanlar
Adana Özel
Adana'da yapımına 2014 yılında başlanan UEFA standartlarındaki 33 bin kişilik yeni stadyumda koltuk montajı ve saha drenaj çalışmaları devam ediyor.
Başkan Kocaispir: "Vatandaşımızın ihtiyacı bitene kadar bu yardımlar devam edecek" Adana'da Yüreğir Belediyesi, günde 2 bin aileye sıcak yemek dağıttı, 3 bin...
Adana'da, Yüreğir Belediyesince yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evlerinde kalan ihtiyaç sahibi 3 bin 500 aileye gıda kolisi yardımında bulunuldu.
CHP Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, koronavirüs salgınıyla mücadelede güvenilir gıda için üretmeye devam eden çiftçilerin 'alkışı' hak ettiğini belirtti.
Adana polisi şehre gelen herkesin ateşini ölçüp, Adanalı olmayanlar kendi şehirlerine gönderildi
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, salgın sonuna kadar maaşını bağışladığını açıkladı.
İÇİŞLERİ Bakanlığı'nın genelgesiyle pazar yerlerine çocukların alınmasının yasaklanmasına karşın Adana'da bazı aileler pazara çocuklarıyla geldi.
Korona virüs tedbirleri nedeniyle Adana'da garın kapısına 'Tren seferleri iptal edilmiştir' yazısı asıldı
Başkan Kocaispir, virüs nedeniyle zor günler yaşayan ihtiyaç sahipleri için maaşını bağışladı.
Yeni tip korona virüs nedeniyle şehirler arası seyahat valilik iznine bağlanınca yasak öncesi Adana'ya gelenler otogarda kaldı ve seyahat izni için beklemeye başladı.
Pazar esnafına önlük dağıtıldı Seyhan Belediyesince üretilen önlükler, pazar esnafına dağıtıldı.
Adana Valiliği, bir gencin korona virüs sebebiyle hayatını kaybettiğine ilişkin sosyal medyada yayınlanan görüntülerin gerçek dışı olduğunu bildirdi.
Adana Özel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -8.3747
Güneydoğu Haber