Çok Okunanlar
Adana Özel
RUSYA'nın Ukrayna'yı işgali sonrası Mariupol'den kaçan ve Adana'ya gelen Serhıı Lapın (39) ile Maryna Ostapenko (36) çifti savaş sürecinde karşı karşıya kaldıkları açlık ve sefalette kızları Arina'yı (3) yaşatma mücadelesi verdiklerini söyledi.
Adana'da geçen yıl 125 noktada çıkan ve yaklaşık 5 bin hektar ormanlık alana zarar veren yangınların izleri, bölgenin yeniden yeşile kavuşması için arazi temizliği ve hazırlığıyla siliniyor.
Yüreğir Belediyesi, Akdeniz Mahallesi Çok Amaçlı Spor Salonu, PTT Evleri Mahallesi Çok Amaçlı Spor Salonu, Kışla Mahallesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Cumhuriyet Mahallesi Gençlik Merkezi'ni hizmete sunmak için gün sayıyor. Çalışmaları tamamlanan tesisle
Adana'da şehir içi yolcu taşımacılığı yapan minibüs ve özel halk otobüslerinin ücretlerine zam yapıldı.
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Etrafımızda olup bitene baktığımız zaman görüyoruz ki Türkiye, bölgede adeta bir teminat görevi yerine getiriyor.
ADANA'da dün polis ekiplerinin ihbar üzerine gittiği evde ağlarken bulduğu Dürdane Gültepe'nin (60), annesi, babası, çocukları ve hiç ziyaretçisi bulunmadığı için yaşadığı yalnızlığı anlatması, sosyal medyada yankı buldu. Ellerinde çiçeklerle Gültepe'yi z
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Ecdadımızın bize emanet ettiği bu topraklara gözümüzün içi gibi bakacağız." dedi.
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına (TPAO), Adana'da bulunan 15 bin 398 hektarlık saha için petrol arama ruhsatı verildi.
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "İktidara gelir gelmez büyük bir tarım hamlesi yapacağımızı, bu toprakların hakkını vereceğimizi şimdiden söylüyoruz." dedi.
Adana'da, 2 polisi pompalı tüfekle yaralayan saldırgan ile 2 akrabası gözaltına alındı.
Adana'da ev aramasına giden polis ekiplerine pompalı tüfekle ateş açılması sonucu 1'i komiser 2 polisin yaralandığı saldırıda 3 kişi gözaltına alındı.
ADANA'da polisin takibi ile durdurulan otomobilde narkotik köpeği 'Uzi' ile yapılan aramada 24 kilo esrar ele geçirildi.
Adana Özel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber