Çok Okunanlar
Adana Özel
Çayır Mera Islah ve Amenajman Projesi" kapsamında 2021 yılı bahar döneminde ekimi yapılacak olan, toplamda 19 bin kg silajlık mısır, yemlik soya, yonca ve fiğ tohumlukları üreticilere dağıtıldı.
Adana'nın Yüreğir ilçesinde yıllardır süren kentsel dönüşüm sorunu çözüme kavuştu. Şehrin problemli mahallesi Sinanpaşa, kentsel dönüşüm süreci sonunda bölge Adana'nın Manhattan'ı haline gelecek.
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Türkiye'de ve Adana'da sıkıntılı günler geçiren inşaat sektörünün çözüm noktasında bazı adımların atılmasının zamanının geldiğini söyledi.
Adana'da tren kazasının yaşandığı Pozantı İstasyonu'nda enkaz kaldırma çalışmalarının tamamlanmasının ardından Ankara-Adana arası tren seferleri yeniden başladı.
Adana Ulu Cami'nden restorasyon sırasında 19 sene önce çalınan 500 yıllık 223 karo İznik çinisinin ikisinin izine Londra'da rastlandı. Cami imamı ve cemaat çinilerin tekrardan yerlerine konmasını bekliyor.
Seyhan Belediyesi'nin, kadınların çalışma hayatında çağdaş ve güçlü bireyler olarak görev almalarını desteklemek amacıyla başlattığı proje kapsamında kadın-erkek eşitliğini gözeten işyerlerine "Mor Bayrak Eşitlik Dostu İşyeri" tabelası veriyor.
Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Aladağ Belediye Başkanı AK Parti Meclis üyesi Mustafa Akgedik meclisin yeni başkanvekili oldu.
NATO'nun Türkiye'ye yönelik güvence tedbirleri kapsamında gönderdiği Polonya askeri personeli ve deniz karakol uçağı Adana'ya ulaştı
Adana'da bir kadın, kaybolan iki kedisinin bulunması için bilboarda reklam verdi. Arkadaşlarıyla birlikte her yerde kedilerini arayan Sevim Taydaş, "Daha önce de kedilerim öldürüldü, şimdi de iki kedim kayıp" dedi.
Kozan Belediyesi, Kozan Kaymakamlığı'nın desteği ile ihtiyaç sahibi ailelere iftar ve sahurda sıcak yemek ulaştırıyor
Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte denetimlerini sıklaştırdı. Başkan Soner Çetin, her zaman olduğu gibi Ramazan ayı süresince de denetimlerin süreceğini açıkladı.
TCDD TAŞIMACILIK: ARIZALI TRENİ İTMEK İSTERKEN ÇARPTITCDD Taşımacılık A.Ş., resmi sosyal medya hesabından Adana'nın Pozantı ilçesinde 2 makinistin hafif yaralandığı tren kazasıyla ilgili açıklama yaptı.
Adana Özel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber