Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Ceyhan Belediye Başkanı Erdem'den Esnafa Destek Çağrısı
25 Eylül 2022 / 16:21
Ceyhan Belediye Başkanı Erdem'den Esnafa Destek Çağrısı
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçe esnaf ve sanatkarlarını ziyaret etti, sorunlarını dinleyip, belediye çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Ceyhan Belediyesi, ülkenin içinde bulunduğu zorlu ekonomik tablodan etkilenen esnaf ve sanatkarlara desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda düzenlediği etkinliklerde esnafla iş birliğine giden Ceyhan Belediyesi, hem ilçenin tanıtımına hem de esnafın kazancını artırmasına fırsat tanıyor.

 

 

 

 

İlçe esnaf ve sanatkarlarını ziyaret edip sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Hülya Erdem, "Ekonomimizin yapı taşı olan Ceyhanlı esnaf ve sanatkarımızın sorunlarını biliyoruz. Belediyemiz bünyesinde tüm ekiplerimizle esnaf ve sanatkarımızın yanındayız. Ceyhanımızdaki mahallelerde hemşehrilerimizin en yakınında bulunan, yoksul ve gariban dostu esnaflarımızın daha güzel günler yaşamasını temenni ediyoruz" diye konuştu.

 

İlçe ekonomisinin döngüsünde büyük rol oynayan, ekonomiye can veren esnaf ve sanatkarların desteklenmesinin önemine işaret eden Başkan  Erdem, "Esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum" dedi.

 

Kaynak: ANKA

Kaynak: Sondakika.com

Bu haber toplam 307 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Siyaset  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber