Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Muharrem İnce'den ilk açıklama
03 Temmuz 2018 / 13:16
Muharrem İnce'den ilk açıklama
Muharrem İnce, dün Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmenin ardından ilk kez konuştu. İnce, Kılıçdaroğlu'na onursal başkan olarak, kendisinin de genel başkan olarak göreve geçmesi için teklifte bulunduğunu söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile partinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin görüşmesiyle ilgili ilk açıklama geldi. Dünkü 3 saat süren görüşme sonrası bugün gazetecilere konuşan İnce, "Kılıçdaroğlu'na olağanüstü kurultayı  toplamasını teklif ettim. kendisine onursal başkan olabileceğini belirttim" dedi.

OLAĞANÜSTÜ KURULTAY ÇAĞRISI

İnce şöyle konuştu;

"Sayın Genel Başkanlığı'na büyük bir devlet adamlığı yaptığını İYİ Parti'ye 15 vekil vererek daha sonra da parlamentodaki rakibini cumhurbaşkanı adayı göstererek büyük bir adım attığını söyledim.Ama milletin de bu seçim sırasında duyduğu gördüğü bir umut var bunu kaybetmemez gerektiğini ve kendisi isterse olağan üstü kurultayı toplayabileceğini belirttim.

 

KILIÇDAROĞLU'NA ONURSAL BAŞKANLIK TEKLİF ETTİM

Kılıçdaroğlu'ndan bana teklif gelmedi ama benden ona bir teklif gitti. Kendisi ile bir yarış içinde olmayacağımı söyledim. Kendisine onursal başkanlık teklif ettim. Evet ya da hayır bir şey demedi. Ben bu teklifi yaptım. Kendi takdiridir. Bunu kendisinin değerlendireceğini gerisine bakacağız.

BEN İMZA TOPLAMAYACAĞIM, ÖRGÜT KENDİSİ ÇÖZECEKTİR BU İŞİ

Ben imza toplamayacağım, ama hayır derse örgüt kendisi çözecektir bu işi.

Bu haber toplam 879 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Siyaset  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0167
Güneydoğu Haber