Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Çomu'ya Eğitime Katkı Teşekkürü
22 Mart 2018 / 09:17
Çomu'ya Eğitime Katkı Teşekkürü
İnsan ve Medeniyet Harekatı Başkanı Mehmet Güney, Sunar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Nuri Çomu’ya Küçükdikili Eğitim Merkezi’ne katkıları nedeniyle teşekkür etti.

İnsan ve Medeniyet hareketi Başkanı Mehmet Güney, Adana Temsilcisi Mehmet Tosun ve yönetim kurulundan oluşan heyet, Sunar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Nuri Çomu'ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

1970'li yıllardan bugüne varlığını sürdüren hareketin 40 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu belirten Mehmet Güney, "Kendi medeniyet değerlerimizin ihyası için çıkmış olduğumuz uzun soluklu yürüyüşümüzde, Kur'an-ı Kerim'in insanlığı kurtuluşa erdiren mesajı Peygamber Efendimizin sahih sünnetiyle anlama ve yaşama gayreti yaptığımız her faaliyetin ana fikrini oluşturuyor. Bu çalışmalarımıza katkıları nedeniyle kıymetli kardeşimiz Hüseyin Nuri Çomu'ya teşekkür ederiz" dedi.

Sivil toplum faaliyetlerine 28 Şubat sürecinin zorlu günlerinde, Türkiye'nin en genç şube başkanı göreviyle MÜSİAD'da başladığını belirten Hüseyin Çomu ise şunları kaydetti: 

"İslami hassasiyete sahip kişiler için İnsan ve Medeniyet Hareketi'nin faaliyetleri oldukça önemli. Kendi tesislerimize de yakın mesafede bulunan Küçükdikili gibi maddi-manevi yatırıma ihtiyaç duyulan bölgelerin, insani gelişim ile daha iyi bir noktaya erişeceğine inanıyoruz. İnsanı inşa eden kurum ve kişilerin, ehil ve sorumluluk sahibi olmasının ne kadar önemli olduğunu geçmişte tecrübe ettik. Bu amaçla, İnsan ve Medeniyet Hareketiyle uzun yıllardır devam edegelen birlikteliğimizi sürdüreceğiz inşallah."

Ziyaret, karşılıklı hediyeleşmeyle son buldu. 

Bu haber toplam 1,373 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Eğitim  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0079
Güneydoğu Haber