Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Kim Jong-un'a ait olduğu söylenen tabut fotoğrafı olay yarattı
28 Nisan 2020 / 17:02
Kim Jong-un'a ait olduğu söylenen tabut fotoğrafı olay yarattı
Son günlerde öldüğü yönünde haberler çıkan Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un, cansız bedenini cam bir tabutun içerisinde gösteren fotoğraf büyük yankı uyandırdı.

Dünya koronavirüs salgını ile mücadele ederken Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un öldüğü yönünde ortaya atılan iddialar bir anda gündemin bir numaralı konularından biri oldu.

İDDİALARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR

Kuzey Kore lideri hakkında neredeyse bir haftadır çeşitli spekülasyonlar yapılıyordu. Önce 12 Nisan'da kalp ameliyatı olurken öldüğü öne sürülmüş, ardından Japonya basını Kuzey Kore liderinin bitkisel hayatta olduğunu yazmıştı.

FOTOĞRAFTAKİ KİM?

Ölüp ölmediği hala gizemini koruyan Kim Jong-un'un cansız bedenini cam bir tabutun içerisinde gösteren fotoğraf, tüm dünyada infial yarattı. Sosyal medyada viral olan ve binlerce paylaşılan fotoğrafın Kim'in babasının cenaze törenine ait olduğu öne sürüldü.

KUZEY KORE BASINI, HAYATTA OLDUĞUNU GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR

Dün Kuzey Kore basını, Kim tarafından yazıldığı iddia edilen ve bir tatil beldesi inşaatı üzerine kaleme aldığı söylenen bir mektubu yayınladı ve Güney Afrika devlet başkanı Cyril Ramaphosa'ya bir mesaj gönderdiğini iddia ederek hayatta olduğunu göstermek için uğraştı

 
 
Bu haber toplam 745 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Dünya  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0094
Güneydoğu Haber