Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Teknoloji Bağımlılığı Seminerleri Düzenlendi
18 Ağustos 2023 / 13:55
Teknoloji Bağımlılığı Seminerleri Düzenlendi
Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Adana Yeşilay Şubesi ortaklığı ile Teknoloji Bağımlılığı Seminerleri düzenlendi.
 
Spor Hizmetleri Birimi Müdürü Caner Taymış; Seminerler serisi, Temmuz ayı itibariyle başladı şu ana kadar 25 adet seminer ile ilköğretim seviyesindeki toplam 400 sporcuya ulaştık. seminerlerin   ilk periyodunda, Yüreğir Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü'nün farklı branşlarda spor kurslarına katılan sporculara hitap ettik.
 
 
Yüreğir Gençlik ve Spor ilçe müdürü Halit Yılmazel ikinci periyotta SEM ve TOHM öğrencilerimize hitaben Teknoloji Bağımlılığı Seminerleri, Küreselleşen Dünya ile hızla değişen teknoloj'inin verdiği tahribatı azaltmak ve ,  Milli Manevi değerlere sahip bireyler yetiştirmek amacıyla ?Değerler Eğitimi? Seminerlerini yapmayı planlıyoruz dedi.
 
 
Seminer koordinatörü, Yeşilay Formatörü ve Sosyolog, Ayhan Çinkılıç; Seminerlere ilginin Bir hayli fazla olduğunu bundan memnuniyet duyduklarını ifade etti amacımız, ? Teknolojinin nimetlerinden faydalanma, zararlarını bertaraf etmek konusunda yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizi, değerlerimizi yaşamak konusunda da bilinçlendirmek? şeklinde ifade etti.
 
 
Yoğun ilginin olduğu Seminerlere katılım sağlayan çocuklar gençler ve aileleri de memnuniyetlerini ifade ettiler.
Bu haber toplam 328 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Adana Özel  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber