Çok Okunanlar
Adana Özel
Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz ve Yönetimi; Adana Tabip Odası Başkanlığına seçilen Uzm. Dr. Özden Polatöz'e 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
'Bütün ümidim gençliktedir' diyen Ulu Önder Atatürk'ün izinde, Türkiye'yi yeni bir sosyal girişim modeli ile tanıştırmak için harekete geçen Sabancı Topluluğu, Sabancı Gençlik Seferberliği ile Türk gençliğine umut oldu.
ADANA'da parkta uyuşturucu satarken suçüstü yakalanan İ.K. (17) 8 yıl 4 ay hapis ile 16 bin 660 lira adli para cezasına mahkum edildi.
ADANA'da polis merkezine pompalı tüfekle saldırı girişiminde bulunan Ramazan Dursun (20), ilk duruşmada, ifadesini yalanladı.
MORİTANYA Cumhurbaşkanı Mohamed Ould Cheikh El Ghazouani'nin Adana'da kuzeninin oğlu Ümit Kaymak (37),
Saimbeyli ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.
ADANA'da polis merkezine pompalı tüfekle saldırı girişiminde bulunan, kaçarken vurularak yakalanıp tutuklanan R.
Seyhan Belediyesi memurları, toplu sözleşme görüşmeleriyle ilgili eylemlerine devam ediyor.
Adana'da hakim A.E. (36) hakkında, yanında staj yapan Adalet Bölümü öğrencisi liseli B.I.'ya (18) cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
ADANA'da 6 Şubat depremlerinde yıkılan ve 63 kişiye mezar olan Tutar Sitesi C Blok davasında mahkeme, Çukurova Belediyesi görevlileri hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından suç duyurusunda bulunulmasına karar verildi.
ADANA Büyükşehir Belediyesi'nin yaklaşık 61,5 milyon lirayı bulan reklam ihalelerine fesat karıştırdıkları, rüşvet alıp verdikleri iddiasıyla 5'i tutuklu 12 şüpheli hakkında 7 ile 19'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
ADANA'da terör örgütü PKK'nın talimatı ile 5 ayrı noktada orman yaktığı gerekçesiyle 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edilen ve cezası Yargıtay tarafından onanan Ali İhsan Ergin Kurttepe'nin
Adana Özel Kategorisindeki Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber