Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
ASKON İngiltere Temsilcisi Adana Şubesindeydi
13 Kasım 2023 / 12:58
ASKON İngiltere Temsilcisi Adana Şubesindeydi
Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) İngiltere/Manchester Temsilcisi Ceyhan İnci, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Anadolu Aslanları İş adamları Derneği (ASKON) İngiltere/ Manchester Temsilcisi Ceyhan İnci, ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Abdulvahab Bilge, Harun Ensar, Kurtuluş Şengül, Bekir Aydemir ve Atilla Yağmur'da hazır bulundu.

 

Ziyaret sonrası konuşan ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, "İngiltere ve Türkiye arasındaki ticaretin geliştirilmesine dair verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduğumuz güzel bir ziyaret oldu. Çalışma hayatı, İkili ticari ilişkilerimizi, ihracat, sanayi bölge ülkeleri ile iş birliği ve ortak projelerimizi ve hedeflerimizi konuştuk. Sayın Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.

 

İngiltere/Manchester Temsilcisi Ceyhan İnci ise, "Görüşmemizin iki ülke için de hayırlara vesile olacağına inanıyor, ekonomik ilişkilerimizde olumlu etkilerini bekliyorum" diyerek nazik kabullerinden dolayı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini iletti.

 

Ziyaret sonrasında ASKON Şube Başkanı Çalışkan, İnci'ye günün anısına dünyanın halen kullanılan en eski köprülerinden biri olarak bilinen "Taşköprü" çalışmasını takdim ederek nazik ziyaretlerinden dolayı şükranlarını iletti. - ADANA

 

Kaynak: İHA
Kaynak: Sondakika.com

 

Bu haber toplam 410 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Adana Özel  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber