Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Sinan Oğan'dan son dakika dikkat çeken paylaşım
14 Mayıs 2023 / 20:49
Sinan Oğan'dan son dakika dikkat çeken paylaşım
ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği için kullanılan oyların açıldığı sırada sosyal medya hesabından "'Payız is coming" yazılı bir paylaşımda bulundu.

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği için kullanılan oyların açıldığı sırada sosyal medya hesabından "Payız is coming" yazılı bir paylaşımda bulundu.

 

Sinan Oğan, geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçimindeki rakipleri için kullandığı 'Bir tarafta bölücülerin 'Yürü Kemal'İ var. Öte tarafta 'Gel Muharrem' bulunuyor. Beri taraftakini saymaya gerek bile yok? sözlerine yönelik verdiği yanıtta "Cüceyi payız sayarlar" demişti.

 

"CÜCEYİ PAYIZ SAYARLAR"

 

"Sevgili Türk Milleti, Türk milliyetçileri ve Atatürkçülerin Adayı Sinan Oğan için Sn. Erdoğan 'saymaya gerek bile yok' demiş. Bu bakış açısı aslında bunların bilinç altının tezahürüdür. Bunlara göre Türk milliyetçilerinin oyu 'zaten çantada kekliktir' ama Sn. Erdoğan 14 Mayıs'ta çantada ne olduğunu iyi görecektir. Unutma Sn. Erdoğan; 'Cüceyi payız sayarlar"

 

OĞAN: PAYIZ GELİYOR

 

Oğan, 14 Mayıs seçimlerinde sandıkların açılmasıyla birlikte oy sayısının %5 civarında seyrederken sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım daha yaptı. Oğan, paylaşımında "Payız is coming" (Payız geliyor) ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
Bu haber toplam 351 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Siyaset  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber