Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Skolyoz Hastalığı İçin Bir Araya Geldiler
21 Mayıs 2019 / 19:29
Skolyoz Hastalığı İçin Bir Araya Geldiler
Şarkıları kadar yardımseverliği ve kurduğu iyilik hareketi AHBAP Derneği ile tanınan Haluk Levent, TED Ankara Koleji Lise öğrencilerinin Skolyoz tedavisi gören kişilere yardım projesine, katıldığı söyleşinin bilet satışından kazanılan geliri bağışlayarak

Şarkıları kadar yardımseverliği ve kurduğu iyilik hareketi AHBAP Derneği ile tanınan Haluk Levent, TED Ankara Koleji Lise öğrencilerinin Skolyoz tedavisi gören kişilere yardım projesine, katıldığı söyleşinin bilet satışından kazanılan geliri bağışlayarak destek oldu.

TED Ankara Koleji Lise Kısmı Konferans Salonunda düzenlenen söyleşide Haluk Levent, müzik yaşamına ilişkin öğrencilerin merak ettikleri soruları cevapladı. Başarılı bir bilgisayar programcısı olarak başladığı kariyerinin Adana'daki bir mekanda yüklü bir hesapla baş başa kalması ve çıkıp bir iki şarkı söylemesinin ardından başlamasının ilginç öyküsünü anlattı.

Bir öğrencinin 12 saat beş dakika süren rekor konseri ile ilgili olarak, "Mental ve fiziksel anlamda kendinizi nasıl hissettiniz" sorusu üzerine Haluk Levent, "Emin olun bu çok enteresandır, bilimsel bir durumdur, idealleriniz uğruna yapıyorsanız, karşınızdaki seyirci ya da idealinizi aşk diye görüyorsanız, 15 saat de konser verebilirsiniz" diyerek cevapladı.

Söyleşi sırasında öğrencilere "Yandırdı Kalbimi" türküsünü, TED Ankara Koleji için doğaçlama bestelediği bir şarkıyı ve gelecek hafta çıkacak albümünden bir parça seslendiren Haluk Levent, öğrencilerin yoğun ilgisiyle okuldan uğurlandı  Kaynak: İHA

Bu haber toplam 884 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Güncel  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0087
Güneydoğu Haber