Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Erkan Eğitim Kurumları kampta
03 Ağustos 2012 / 16:42
Erkan Eğitim Kurumları kampta
Kamu Personel Seçme Sınavı için geriye sayımın başladığı şu günlerde, Erkan Eğitim Kurumları adaylarını kampa aldı.
Kamu Personel Seçme Sınavı için geriye sayımın başladığı şu günlerde, Erkan Eğitim Kurumları adaylarını kampa aldı.
Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu üyesi Erdal Hatipoğlu, Türkiye'de KPSS kursunu açan ve en fazla rekortmen çıkaran eğitim kurumu olduklarını anımsatarak, ön lisans ve lise mezunları için 23 Eylül 2012 tarihinde gerçekleştirilecek sınav öncesinde bir geleneği sürdürerek, öğrencilerini kampa aldıklarını bildirdi.


Sınavlarda sadece bilginin yeterli olmadığını, bazen bir heyecan ya da telaşın elde edilecek başarıyı engelleyebileceğini belirterek, "Bu nedenle kampta ders tekrarlarının yanı sıra, motivasyon ve hızlı okuma kurslarına da ağırlık veriyoruz. Kursiyerlerimize hızlı okuma teknikleri, stresle baş etme yolları gibi eğitimleri uzman eğitmenler nezaretinde veriyoruz" dedi.
Hatipoğlu, sınavda başarı için KPSS kurslarının artık zorunlu hale geldiğini, evde tek başına çalışma ile başarı sağlamanın mümkün olmadığını vurgulayarak, "Çünkü, bu sınavlarda bilindiği gibi en yüksek puandan başlayarak yerleştirme yapılıyor" dedi.
Erkan Eğitim Kurumları olarak adayların başarılı olmalarını sağlamak için eğitim kadrosu ile birlikte genel yetenek, genel kültür konu anlatımlı ve soru bankası, yaprak testler, Türkiye geneli deneme sınavları ile adaylarını sınava hazırladıklarını anlatan Hatipoğlu, hizmet kalitesini en üst seviyede sürdürdüklerini sözlerine ekledi.


Bu haber toplam 1,333 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Eğitim  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0078
Güneydoğu Haber