Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Kozan'da Arife Gününde Kurbanlıklar Tükendi
27 Haziran 2023 / 18:00
Kozan'da Arife Gününde Kurbanlıklar Tükendi
Adana'nın Kozan ilçesinde arife gününde kurban pazarında yoğun pazarlıklar ile kurbanlıklar satışa sunuldu. Kurbanlıkların ilçede 1980 model Toros araçlar ve sepetli motosiklet ile taşınması ilginç görüntüler oluşturdu.

 Adana'nın Kozan ilçesinde arife gününde kurban pazarında vatandaşlar ve kurban satıcıları arasında yoğun pazarlıklar ile kurbanlıklar satışa sunuldu. Kurbanlıklar ilçede 1980 model Toros araçlar ve sepetli motosiklet ile taşınması ise ilginç görüntüler oluşturdu.

 

Kozan'da arife gününde kurban pazarında vatandaşlar kurbanlık almak için bölgedeki hayvan pazarlarına akın etti. kurbanlıklarını kendileri taşımak isteyen vatandaşlar eski model araçlarını nakliyede kullanırken Toros araç içine sığdırılan 2 ve üzeri kurbanlıklar ilginç görüntüler oluşturdu. Bölgede yoğun kullanılan sepetli motosikletler ise sepetlerde kurbanlıklar yüklenerek taşındı.

Bu yıl arife gününde kurbanlıkların hızla alıcı bulduğunu kaydeden hayvan üreticileri ise arife gününde kurbanlıkların tükendiğini kaydetti.

Kurbanlıkların Toros ve sepetli motosiklet ile taşınması ilginç görüntüler oluşturdu.

 

 

Kaynak: İHA
Kaynak. Sondakika.com
Bu haber toplam 320 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Adana Güncel  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber