Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Donald Trump silueti gören Mersinliler
23 Haziran 2020 / 17:44
Donald Trump silueti gören Mersinliler
Mersin'in Silifke ilçesinde bir kayanın ABD Başkanı Donald Trump siluetini andırması nedeniyle yöre halkının ilgisini çekiyor. Silüeti gören Mersinliler kayanın önünde hatıra fotoğrafı çektiriyor.
lçeye bağlı Bükdeğirmeni Mahallesinde bulunan bir kaya, ABD Başkanı Donald Trump siluetini andırması nedeniyle bir çok kişiye fotoğraflık anlar yaşatıyor.
2
 
Uzaktan bakıldığı zaman ABD Başkanı Donald Trump'ın siluetini andıran kaya parçasını görenler hayretler içerisinde kalıyor.Yöre halkı ABD Başkanı Donald Trump silueti önünde öz çekim yapmayı da ihmal etmiyor.

 

 

3
 
Bükdeğirmeni Mahalle Muhtarı Mustafa Kaya siluetin Trump'a benzediğini belirterek, "Bu siluet yıllardır vardı. Halkımız bunu sürekli görüyordu.
4
 
Ancak Trump, başkan olduktan sonra herkes bu figürü Başkan Trump'a benzetti. Bizlerde benzetiyoruz" dedi. Mustafa Yasin Bulut ise, "Bu silueti yıllardır görüyorduk biliyorduk. "

 

 

5
 
Trump, ABD başkanı seçildikten sonra kendisine benzediğini gördük. Sosyal medyada paylaşınca burası çok ünlendi. Merak edenler fotoğraf çektirmek isteyenler buraya geliyor" dedi.
Bu haber toplam 1,647 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Güncel  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
AmdYazılım
Güneydoğu Haber