Çok Okunanlar
Karakter boyutu :  20 Punto18 Punto16 Punto14 Punto
Apple'dan flaş Türkiye kararı
09 Haziran 2020 / 15:55
Apple'dan flaş Türkiye kararı
Apple, koronavirüs salgının nedeniyle ülkemizde yer alan Apple Store'ları uzun bir süredir kapalı tutuyordu. 1 Haziran itibariyle başlayan normalleşme adımlarına Apple da katıldı. İstanbul'da yer alan iki Apple Store kapılarını müşterilerine açtı.

Teknoloji devi Apple, koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelindeki mağazalarının tamamını kapatmıştı. Sadece Çin'deki mağazaları açık bırakan Apple, normalleşme süreciyle birlikte mağazalarını tekrar faal hale getirmeye başladı. 

APPLE STORE AÇILDI

Apple, geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklamayla Apple Zorlu ve Apple Akasya mağazalarının açılacağını duyurmuştu. Türkiye'deki iki Apple Store mağazası koronavirüs ile mücadele kapsamında açıldı. Türkiye'deki Apple kullanıcıları artık internet üzerinden 'Apple Store ne zaman açılacak?' sorusunun yanıtını almış oldu. 

 

 

Türkiye'deki iki Apple Store mağazası hizmet vermeye başladı. Apple Akasya saat 12:00'den 20:00'ye, Apple Zorlu ise 10:00'dan 18:00'e kadar hizmet verecek. Mağazalarda koronavirüs önlemleri geçerliliğini sürdürecek. 

APPLE STORE KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ

Apple tarafından yapılan açıklamada mağazaya gelen müşterilerin maske takması zorunlu olacak. Mağazaya giren kişi sayısı sosyal mesafe gözetilerek sınırlandırılacak. Müşterilerin ateşleri ölçülerek içeri alınacak. Teşhir ürünler ve mağaza içindeki alan sürekli olarak dezenfekte edilecek. 

KAYNAK: HABER7
Bu haber toplam 1,543 defa okunmuştur
Kalan Karekter Sayısı : 500
Güncel  => Diğer Haberler
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. -0.0065
Güneydoğu Haber